Červenec 2013

šoupej nohama.

4. července 2013 v 1:32 | A. |  něco na způsob deníčku
Upřímně? S článkem jsem se chtěla ozvat buď až na konci července, nebo dokonce srpna. A taky že to tak udělám, ale normálně na vaše blogy pořád budu chodit. Kdo chce, může si mě přidat na fb, umh. To je jedno, stejně budu zakládat nějakej 'facebook na blog', kde si budu psát s blogerkama. Nebo ne? I dont know.
Prostě mi přišlo správný se ozvat spolu s novým layoutem. Všimly jste si? Chtěla jsem to tu letní. Ale pak jsem uviděla tenhle boží pic galaxy a musela jsem ho nastavit. {možná, že jsem ten pic jen tak náhodou neuviděla, ba možná hledala, ale to je fuk}. Jo, jsem spokojená. Ještě pár chyb to má, ale i hovno má své mouchy.
Pořád budu psát jen všeobecně, protože tady nechci psát nic co by pak bylo znovu v článku po prázdninách. Prostě si užívám každej den jak jenom to jde a když už jsem doma, je to taky bomba, a protože většinu času je mamka v práci, se sestrou děláme bordel. Například dneska jsme 'rapovali'. Dala bych zde i nějakej kousíček z nějakýho textu, ale asi by jste to nechápaly, protože neznáte lidi o kterých to je. {teda aspoň většina z vás}.
Nějak nevím co mám psát, když sem vlastně nic napsat nechci a nemůžu kvůli tomu článku co ještě čeká v rozepsaných. Chci se zeptat- chybí vám tady něco? A co by jste tady změnily? Stejně si pak většinu udělám po svém, ale chtěly by jste zde články na nějaký téma? Aspoň ať tady o těch prázdninách není tak sucho jako bylo do teď.
jsem trapná, jak se pořád opakuju.
Přemýšlela jsem, že bych tu mohla napsat článek třeba s mým playlistem, nebo bych mohla pokračovat v projektu 30 days.
ADÉLO, TY RADŠI NEPŘEMÝŠLEJ.
čusssss.
So, keep calm & užívejte si prázdnin, dokud je ještě přijatelné počasí.
Living My Life....