Červen 2013

motherfucker

11. června 2013 v 15:25 | A. |  něco na způsob deníčku
Některý lidi fakt nechápu. Nechápu to, že je E. furt nalezlá s .. bitch. Kdo by nevěděl, psala jsem o ní zde článek. V pracáku za mnou přišla a začala mi všechno buzerovat. Tak jsem se jí pak zeptala : "Ještě něco kvůli čemu si do mě začala valit?" Pak už odešla, takže v klidu. Ale fakt mě to sere.
Dneska jsme psali tu závěrečnou. Jediný, co jsem udělala SAMA, byla konstrukce trojúhelníku, z čehož jsem nedokázala vypsat ani debilní postup a ty "zkratky" nebo jak se tomu říká. Jestli dostane kluk, co seděl za mnou lepší známku, ten co to opsal všechno odemně (a já od ostatních no) tak ho zabiju, přísahám. I učitelku.
MILUJU VÁS, I VAŠE KOMENTÁŘE. Strašně jste mě v těch komentářích podrželi a to všechno. Mám pro vás taky jeden návrh. Teda, jak se to vezme. Napadlo mě, že bych místo deníku psala jen povídky a všechno ostatní. Prostě co by mě napadlo. Hlavně ne deník. Uvidím, uvidím. Dala jsem pod článek anketu, tak ještě můžete hlasovat, ale myslím, že spíš budu psát podle nálady.
Nevím, co bych vám ještě zde napsala.
Dneska bude v ordinaci, co ten Kalina ohledně HIV! Doprdele, nemůžu se dočkat. Nechci aby to měl, ale beztak se jim to hodilo, aby ho pak vyhodili, to je jasný. Zítra zase zkouší z přírodopisu. Protože nehraju přehazku, známku mi maximálně zhorší.
Tenhle článek je trochu kratší, jen mě nenapadá nic co bych zde mohla psát. Nic zajímavýho se neděje. V tom počasí se taky nevyznám. Včera byla bouřka a pršelo jako prase. A teď najednou svítí a je to tam celkem fajn. NECHÁPU, fakt.
Photography
Jo, fakt moc dlouhej článek, kterej je o něčem. Just kidding.

{den třetí, pár tvých oblíbených blogerů}

7. června 2013 v 21:32 | A. |  project
Upřímně se tímhle psaním projektu trochu vyhýbám psaní deníku. Je fakt, že se toho stalo strašně moc, ale šetřím si to všechno, až se mi bude chtít do velkého článku. Pečlivě si zapisuju všechny detaily a co se kdy stalo, takže doufám že na nic nezapomenu. Ale ještě nevím, kdy další deníčkový blog bude. Všechno, co napíšu mi prostě přijde jako blbost. Mimochodem jste mi udělaly radost komentama ^^. 33? Děkuju! Miluju vás.
. . .
Na tenhle blog chodím už strašně dlouho. Děsně se mi líbí. Metrové komentáře od Ter. fakt nemají chybu. Tuhle blogerku i její blog jsem si strašně rychle zamilovala. Nevím, ale přijde mi jako samozřejmost přijít domů a hned se podívat na její blog, jestli nemá napsaný nový článek. Jsem na tom prostě závislá. Tvůj styl psaní, a tak . Awwwh.

Vlastně bych to popsala podobně jako u Ter. Miluju tenhle blog. Úplně si vybavuju, jak jsem byla ještě na starém blogu, a Molly mi napsala komentář. Pamatuju si, jak tam měla článek o sobě. Přišla mi strašně sympatická a dál jsem navštěvovala její blog. Doporučuju tam zajít! Párkrát jsme si napsali i na fb, skvělá slečna !


{den druhý,30 zajímavých informací o sobě}

4. června 2013 v 12:22 | A. |  project
Chtěla jsem tu dneska psát deník, ale vlastně není co,když tu jen ležím v posteli. Takže jsem se rozhodla napsat sem 30 zajímavostí o sobě. Bude to celkem záhul, protože já vlastně zajímavá vůbec nejsem. Možná ještě dneska stihnu nějakej ten deník nebo povídku, podle toho kolik komentářů bude u tohohle článku. Jo, jde mi o počet komentářů, komu ne? Asi nikoho by nebavilo psát si na blog jen tak pro sebe. Včera jste mě překvapily^^. 21 komentářů, ale asi poprvé a naposledy:D.
Den druhý, 30 zajímavých informacích o sobě
1.) Jmenuju se Adéla. Říkají mi Aduš, Adis, Adélo nebo na mě křičí moje příjmení. Všechny tyhle přezdívky k smrti nesnáším. Ale co dělat, když mám tak divné jméno.
2.) Jsem ve znamení raka a většina "povah" na mě sedí. (Hlavně náladovost)
3.) Doma jsem úplně jiná než ve škole. Doma jsem klidnější, zatímco ve škole se pořád směju atd.
4.) Mluvím strašně sprostě a štve mě to. Musím říct, že bych si na to klidně odvykla, ale víc vtipný mi přijde fráze "Ty pi*o" ..než .. "Ty blázne".
5.) Nesnáším koně a knížky o nich.
6.) Strašně se mi líbí roztahováky, ale nesmí být velký. Chci si koupit malej, falešnej, černej roztahovák :3.
7.) Jsem schopná koupit si náušnice,řetízky nebo podobný blbosti a hned první den je ztratit, stejně jako dokážu utratit kapesné za jeden den. Nesnáším se za to.
8.) Jsem strašnej pesimista. Už mi to pár lidí i řeklo.
9.) Strašně věřím na věštby z karet, znamení a tak. Nevím proč, ale už z principu vždycky ráno chodím na seznam.cz , kde čekuju co mě dneska čeká:D . Jsem asi blbá.
10.) Nedokážu se rozmyslet, jestli chci blond, nebo brunet. ( Teď myslím barvu vlasů na sobě. )
Tumblr_mgj554mcd01riae2mo1_500_large